Wypożyczalnia samochodów Szymany


2018-04-11

Nasza firma od lat specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów. Wskazuje się, ze Wypożyczalnia samochodów Szymany. Naszym priorytetem jest dopasowanie odpowiedniej oferty do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza ekipa charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem oraz doświadczeniem, które zdobywane jest dzięki pracy z ludźmi. Ponadto towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie podróży i staramy się pomóc ci w rozwiązaniu wszystkich powstałych problemów w czasie wynajmu. Klienci są dla nas najważniejsi. Zatem czy warto zdecydować się na: Wypożyczalnia samochodów Szymany?

A co jeżeli chcę odebrać samochód poza godzinami pracy wypożyczalni ?

Oczywiście większość firm bierze pod uwagę wymagania naszych kierowców i pozwala na odbiór samochodu, w godzinach zamknięcia wypożyczalni. Taka sytuacja oczywiście niesie za sobą kilka procedur, które tylko z wyglądu mogą wydawać się trudne. Nasza firma pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów. Jeżeli natomiast chcemy zmienić godzinę odbioru, oczywiście istnieje taka opcja. Wiele firm wymaga potwierdzenia dokładnej godziny odbioru w takich okolicznościach. Oczywiście niektóre ze znanych firm zastrzegają sobie konieczność wniesienie drobnych opłat, ale nie wszystkie. Coraz więcej osób korzysta z: Wypożyczalnia samochodów Szymany.

Istnieją sytuacje, że firmy nie zgadzają się mimo dodatkowych opłat na odbiór samochodu w dogodnych dla nas godzinach. Wtedy my postaramy się znaleźć inną wypożyczalni e oddaloną jedynie o kilka kilometrów, która zgodzi się na nasze warunki.

Jak kształtuje się możliwość zwrotu przed terminem ?

Czas trwania wynajmu wynosi tyle jak wartość podana na kuponie, która zaznaczona jest w formacie data i godzina. Cena, którą zaakceptowaliśmy w momencie rezerwacji, naliczana jest według dobowych stawek. Natomiast jeżeli planujemy przedłużyć czas wynajmu samochodu, stawki będą naliczane według lokalnych taryf, które mogą okazać się nieco wyższe. Natomiast rozpatrując możliwość zwrotu wypożyczonego samochodu przed terminem, niestety nie otrzymamy zwrotu poniesionych kosztów.

Kiedy mimo rezerwacji nie otrzymamy samochodu ?

Wbrew pozorom występują sytuacje, gdy mimo rezerwacji samochód nie zostanie nam wydany. Takich sytuacji z reguły nie ma za wiele, ale mimo wszystko jednak się zdarzają. Jeżeli pracownik uzna, że nie jesteśmy zdolni do prowadzenia samochodu , co może nastąpić z różnych powodów, na przykład znajdowania się pod wpływem używek, to samochód nie zostanie nam wydany. Gdy w momencie odbioru samochodu nie będziemy mieć przy sobie potrzebnych dokumentów nie otrzymamy samochodu, a żadne koszty niestety nie zostaną nam zwrócone. W sytuacji, gdy jakieś przewinienie nastąpi z naszej winy, nie mamy prawa starać się o zwrot poniesionych kosztów. Zatem czy decyzja brzmi: stawiam na: Wypożyczalnia samochodów Szymany?

Co zawiera w sobie opłata, którą uiszczamy wypożyczając samochód ?

Oczywiście w naszej firmie jednym z głównych rzeczy, na które skalda się wnoszona opłata jest nielimitowany przebieg, czyli nie zależnie od tego ile przejedziemy, nie będziemy musieli wnosić żadnych dodatkowych opłat. Ubezpieczenie AC to również ważny element, jaki oferuje nasza firma. To ubezpieczenie chroni od uszkodzenia, kradzieży orz zniszczenia. Cena zawiera również OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej co również ma znaczenie dla wielu osób, które decydują się na wypożyczenie samochodu. Wszystkie te elementy zawarte są w kwocie, którą płacimy w momencie wypożyczenia. Jeżeli nie zaistnieją szczególne sytuacje, nie będziemy musieli wnosić dodatkowych opłat.

Jak wygląda ochrona danych osobowych w naszej wypożyczalni ?

Oczywiście nasza firma działa zgodnie z wymogami prawa, a żadne informacje nie mogą zostać wykorzystywane do celów niezgodnych z podpisana umową. Wszystkie dane, o jakie prosimy naszych klientów, potrzebne są nam w procesie realizowania usługi. Oczywiście udostępnione przez ciebie informację mogą nam posłużyć do celów reklamowych jedynie za twoją zgodą. Do takich sytuacji możemy zaliczyć na przykład wysłanie ci krótkiej ankiety na temat naszych usług. Podane przez Ciebie dane kontaktowe, do których należą między innymi emeil oraz numer telefonu komórkowego, pozwolą nam na przesłanie ci informacji na temat twojej rezerwacji oraz na kontakt z tobą w razie problemów.